| anonim_4396 a întrebat:

am o problema ceva mai personala, e legata de prietenul meu de fapt relatia dintre noi. Suntem impreuna de 3 luni. La inceput in prima luna totul a fost perfect, vorbeam despre toate tampeniile posibile si imposibile, vorbeam la telefon prin mesaje ne apuca si 1 noaptea pe mess fara sa ne dam seama. De vreo 2 saptamani incoace parca s-a schimbat, daca eu nu-l caut la telefon el nu suna nu da mesaje. NIMICstraight face, pe mess parca s-au epuizat toate subiectele si asta nu e bine. intr-o relatie adevarata nu exista sa nu ai despre ce sa vorbesti. Chiar vreau un sfatsad tin prea mult la el. Poate unii dintre voi o sa ziceti ca si-a gasit pe alta, dar nu vreau sa cred asta. Am uitat sa specific ceva ( a fost primul baiat cu care am facut-o. poate nu va interesa, dar chestia asta nu se uita asa usor )...sad Daca puteti sa ma ajutati:-

Răspuns Câştigător
| ionela22 a răspuns:

Inseamna ca s-a rupt ceva in relatia voastra, s-a intamplat ceva de la distantat de tine. Sfatul meu este sa incerci sa discuti cu el sa ii explici ca simti ca ceva s-a schimbat si ca ar trebui sa luptati pentru iubirea voastra pentru ca tii la el.Incearca sa fii acea fata de care el s-a indragostit dulce, comunicativa si alte lucruri care crezi ca el le placea la tine. Daca te iubeste va accepta sa luptati pentru relatia voastra daca nu inseamna ca nu te merita.Succes

1 răspuns:
| Kiko a răspuns:

ESTE evident! vorbeste cu el... Spune-i exact ce ne-ai zis noua. Si intreaba-l sincer daca te mai iubeste. Imi pare sincer rau pentru tine... Barbatii astia! happy Sper sa iasa bine.