| claudia297 a întrebat:

Buna TPU:*`
-Am cunoscut un baiat acum ceva timp pe facebook. Apoi ma adaugat in lista de mess si am inceput sa vorbim. Vorbeam dess dupa ceva timp m-a intrebat daca vreau sa fiu prietena lui in ciuda faptului ca suntem la ceva kilometri distanta si nu ne putem vedea.
Vorbeam in fiecare seara... dar dupa ceva timp s-a schimbat la un momendat nu a intrat o buna perioada de timp am acceptat si asta am trecut peste. apoi a revenit din nou. Acum nu intra deloc si nici la telefon nu prea mai vorbim.Bine si eu am facut unele greseli.sad. si nici la mesaje nu imi raspunde.de sunat nu pot sa-l sun. Am impresia ca are pe altcineva sau poate este impresia mea poate nu am incredere in el nu stiu habar am. i-am trm unu sms cu "Ce mai faci?" si nimic.Habar am ce se intampla sad Voi ce credeti?
-Fara raspunsuri stupide:*

Răspuns Câştigător
| Simonaaaaaaaaaa a răspuns:

Din moment ce exista o oarecare distanta intre voi,e lesne de inteles ca ar putea avea pe cineva straight face.Asa e firea baietilor nu pot fi fideli. sad
Probabil faptul ca o alta fata e in viata lui, il determina sa renunte sa mai intre in contact cu tine. Daca aveti macar un prieten comun, il poti intreba pe el/ea ce stie despre acel baiat(motivul pentru care e distant fata de tine)...
Sper ca ti-am fost de ajutor :*. Bafta.

4 răspunsuri:
| alabalaportocalala a răspuns:

Ia-l la rost,intreaba-l ce s-a intamplat, dc nu ti-a mai raspuns, suna-l vezi ce facewinking

| Alle17 a răspuns:

Ma am patit si eu chestia asta.noi am fost imperuna dar ne-am despartit pentru faptul ca el vroia sa fie sarutat si alintat s.a. Deci te sfatuiesc sa te uiti la baietii din jurul tau, sunt multi si sigur gasesti un baiat de care sa-ti placa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca daca nu e asa mare distanta intre voi, ati fi putut sa va vedeti mai des.Pentru ca sti cum e,ochii care nu se vad se uita. Cred ca poate fi vorba si despre altcineva,dar poate de asemenea sa fie plictisit sau confuz, sa nu aiba chef de tine in aceasta perioada, adica sentimentele lui sa se fi racit.Nush,asteapta sa te sune daca o va face, nu il mai cauta tu pentru ca vei cadea de fraiera si nu e bine sa creada ca poate face ce vrea din tine.Lasa`l si pe el sa se framante,baga-l pe invizibil daca intra sa isi faca si el griji daca ii pasa macar putin de tine. Daca tu il tot stresezi si se simte sufocat,''va uita de tot sa iti mai raspunda''.Nu cred ca este vorba despre altceva,pentru ca semnele sunt clar, nu-i mai acorda importanta si trateaza-l cu indiferenta, lasa-l in pace sa vina el la tine daca vrea ceva de la tine.