| Loreloredana a întrebat:

Am o problema. Cineva mi-a spart parola de la yahoo messenger si nu stiu cum sa mi-o recuperez. NU as vrea alt id, deoarece nu voi mai putea sa imi aduc aminte alte id'uri! Deci ma puteti ajuta? Si vreau explicatii mai pe intelesul meu!
Merci! :X:X

Răspuns Câştigător
| WhatMeanLove a răspuns:

-jos la messenger scrie:
-Forgot your password?
-dai clik acolo si o sa iti apara o pagina de internet, apoi dai clik pe I have a problem with my password.Iti apar intrebarile pe care le-ai ales cand ti-s-a facut id si doar scrii raspunsurile.
-succes.

| Loreloredana explică (pentru WhatMeanLove):

MErsi, dar daca intreb pe cineva daca mi-o poate afla, merge?

| WhatMeanLove a răspuns (pentru Loreloredana):

Depinde, exista experti care pot afla parola.

| Loreloredana explică (pentru WhatMeanLove):

Ok multumesc!