| Soniix a întrebat:

TPU! Am o problema cu baiatul pe care il plac.

Stiti serialul Violetta? Violetta e o fata care se indragosteste de Tomas ( un baiat ) si il deseneaza in jurnalul ei.

Si eu am un jurnal, si nu stiam cum sa il desenez pe baiatul pe care il plac. Asa ca l-am desenat ca pe Tomas ( baiatul din Violetta ). Si cand a vazut, a spus : "Hei, eu sunt Tomas! Tu esti Violetta?" Apoi a plecat, dar problema e ca el are deja iubita.

Acum mi-e frica sa mai si stau in preajma lui pentu ca sunt jenata. Ce sa fac?

1 răspuns:
| PoseidonXD a răspuns:

Ahhw,ce dragut!happy :* Si eu ma uit ador serialul! Pai daca are si el iubita atunci sa ai rabdare la el, adica fiti prima data doar prieteni, si cand simti ca esti 100% precisa ca vrei sa-i spui sentimentele tale, atunci logic, intalnitiva undeva, si sa-i zici ca tu simti ceva mai mult decat prietenie fata de el! Si nu cred ca esti jenanta! Mult succes!