| SpartaN a întrebat:

Am o problema cu cs`ul. MAi precis cu cfg-ul din cs. Tin sa zic ca eu joc de pe steam si am luat un cfg bun de pe net. Mi l-am personalizat nu stiu ce dar tasta SPACE si E nu mi se salveaza la binduri. Adica mereu cand intru in cs trebuie sa dau la options si sa pun E >- Use si Space >- Jump. Am scris in cfg bind "e" "+use" si bind "Space" "Jump" dar tot nu merge. Ma ajuta cineva puppy dog eyes? solutia primeste FUNDA :d

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi sa nu ai 2 comenzi pe acelasi buton, si la space baga bind space "+jump" iar la use baga bind e "+use", incearca fara "" la butoane, sper sa-ti mearga

| sal a răspuns:

Eu aveam cs Heker edition si nu imi mergea sapce la binduri si saream doar din scrool incearca sa iei alt cshappy