| Rock19812 a întrebat:

Am o problema cu facebook..am observat la mai multe persoane ca...fac ca fotografia de profil sa apara de mai multe ori fara sa eticheteze sau sa o comenteze.Cum pot sa fac si eu la fel?big grin

1 răspuns:
| oanaaa16 a răspuns:

Buna! te duci pe profilul tau, si apesi acolo langa poza si scrie "editeaza poza de profil" dai click si apoi "alege din fotografii". dupa scrie in drepta sus "albume" apoi iti alegi tu poza de la ce album vrei :*