| DaRaspund a întrebat:

Inca ceva legat de facebook: Cum fac ca fotografia de la profil sa fie vazuta doar de prieteni. Am selectat acolo doar prieteni, dar cand dau "vezi ca public" apare si fotografia de profil si eu vreau sa nu apara. Mersi mult!

Răspuns Câştigător
| AmaliaNico a răspuns:

Nu se poate sa o vada decat asa micuta, dar daca vrea sa dea like-uri sau comentarii cand intra in album nu ii apare fotografia happy!

5 răspunsuri:
| Tlbi a răspuns:

Nu ai cum sa scoti fotografia de profil, ce ai vrea sa apara in locul acelei fotografii? seteaza alta poza cca profil daca nu vrei sa o vada ceilalti.

| thewomaninwhite a răspuns:

Nu cred ca are cum ca de exemplu atunci cand cauti un prieten pe facebook este normal sa apara si fotografia de profil ca sa-l recunosti cumva nu?

| Ray_Alex_1995 a răspuns:

In mod normal nu cred ca se poate dar poti sa-ti pui profilul in loc sa fie public sa til pui privat sau cu prieteni intri la setari si til setezi tu cum vrei

| Hofman_Alexandra_1995 a răspuns:

Apesi pe poza de profil dai la Editeaza in partea dreapta si inaintea butonului Editare terminate mai este un buton apesi pe acel buton si alegi Prieteni. Funda?

| DaRaspund explică (pentru Hofman_Alexandra_1995):

Cand dau vezi ca public tot se vede poza de profil!