| PshihopaticKid a întrebat:

Hei tpu.Am observat ca la unele persoane de pe facebook le poti vedea fotografia de profil(intreaga)dar fara sa poti da like sau com si de alea'. Acum intrebarea este cum faci sa-ti apara asa?

2 răspunsuri:
| SuperGirl122222222222 a răspuns:

Holla. Din setarile de confidentialitate..Acolo pui profil privat. sau setarea pe poza. de exemplu. tu poti vedea poza cuiva. Dar daca nu ai prieteni comuni cu acea persoana nu poti lasa coment sau like.

| IubitoareaDePudeli2000 a răspuns:

Daca vrei sa iti apara like si comm, trebuie sa fii prieten/a cu acea persoana.