| anonim_4396 a întrebat:

Aceasta este o eroare sau o setare? Am citit pe facebook ce au zis altii si pare a fi o eroare.

Do you know this user personally? To prevent misuse of Facebook, this request cannot be sent. To learn more, please visit the Help Center. If you believe you're seeing this message in error, you can report the problem.

Cum fac ca sa trimit cereri de prietenie ( friend request )?

2 răspunsuri:
| cristinescu a răspuns:

O eroare si mie mi se intampla cand dau cereri de prietenii in exces. Si dai acolo la sent request sau cum scrie Funda?

| cristinescu a răspuns:

O eroare! Si mie mi se intampla cand dau cereri de prietenii in exces. Incearca sa stai 10 minute apoi mai dai 7-8 cerere Funda?