| x4Alixie a întrebat:

Buna TPU. Am o problema cu youtube-ul. Vreau sa ascult muzica si se aude oribil. Merge foarte incet si se blocheaza. Acum folosesc Chrome. Mi-am instalt si mozilia, dar acolo se aude perfect. Dar nu imi place mozilia ca browser. Oricum, problema cu net-ul nu am. Doar in chrome se aude asa. Ce as putea sa fac?

1 răspuns:
| oliverdies a răspuns:

Reinstaleaza Chrome-ul si daca nici aia nu merge, incearca Opera big grin e similar Chrome-ului