| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema de greutate, sunt foarte slaba adica eu asa ma vad, si sunt inalta, 172 cm si 51 de kg, 16 ani.
Vreau sa ma ingras dar nu pot, am incercat sa mananc mai mult, am fost de multe ori sa mananc la kfc, dar niciun rezultat, poate 100-200 de grame in plus big grin
Din aceasta cauza am avut un singur prieten (iubit) care imi spunea ca sunt foarte frumoasa si copilaroasa dar de cate ori ma strangea in brate ii era teama sa nu patesc ceva straight face laughing
Am fost la un curs de modeling si aveam masurile perfecte dar m-am plictisit de toate fetele cu fite care erau pe acolo asa ca nu am mai mers, chiar daca imi placea foarte mult.
Acum imi puteti spune ce pot face sa ma mai ingras putin? Sa iau vitamine? Cum se numesc?

7 răspunsuri:
| MioaraParalescu a răspuns:

Cumpara-ti suplimente.
''Gainere'' se numesc, si sunt ca niste prafuri cu gust de ciocolata, vanilie sau capsuni care au o multime de carbohidrati si sunt foarte hranitoare.
Un shake din ala dimineata si unul seara si te vei ingrasa mai mult ca sigur laughing

| Voidwithin a răspuns (pentru MioaraParalescu):

Tu stii ca alea sunt pentru oameni care practic sport gen culturism si daca nu practici mult sport cat iei de alea te faci cat vaca.

| MioaraParalescu a răspuns (pentru Voidwithin):

Pai da stiu pentru ca eu chiar practic culturism si iau laughing
Da daca fata o zis ca vrea sa se ingrase eu ii spun cea mai usoara metoda laughing

| Voidwithin a răspuns (pentru MioaraParalescu):

Dupa aia vrea sa slabeascalaughing

| August99 a răspuns:

Si eu am fost asa... trebuie sa mananci dar nu se pun kg asa de la o zi la alta... poate in 2 luni, dar sa nu te obisnuiesti sa mananci asa mult pentru ca acum eu trebuie sa mai slabesc laughing

| SirGeo a răspuns:

NU lua nici-o vitamina estoi perfecta. Ai putea sa manaci mai multe alimente care contin proteine atat dar la inaltime si varsta ai greutate perfecta

| AndreeaBii a răspuns:

happy Ti-as recomanda sa iei niste vitamine, ca de ex cele de la FARES. Incearca sa faci sport foarte mult, sa sa incerci sa te fortezi un pic in privinta mancatului. Sunt sigura ca in cateva luci vei lua ctv kg happy