| anonima55 a întrebat:

Buna TPU am o problema...destul de mare...in ultimul timp menstruatia mea este neregulata si nu ar fi o problema atat de mare daca nu mi-ar veni dn 2 in 2 saptamanisad.
Povestea suna cam asa: scurgerile sunt destul de abundente iar dupa o saptaman de menstruatie urmeaza cateva zile in care secretia vaginala este maronie iar apoi dupa inca o saptamana iar imi vine iar ciclul.
Ce mi se intampla? si mai important ce pot sa fac(in afara de a vorbi cu un doctor deorece sper ca pot gasi cateva raspunsuri si aici)?
Va rog mult de tot ajutati-ma raman datoarepuppy dog eyes! Multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| Micuţa a răspuns:

Buna! Asta depinde de cati ani ai :-), pentru ca daca esti mai micuta adica intre 11-16 ani iti vine neregulat. La mine sunt luni cand imi vine de doua ori sa nu-mi vine doua luni. Nu trebuie sa iti faci griji kiss, dar totusi cred ca ar fi bine sa te consulte un medic!

| cristiano9 a răspuns:

Cel mai bine vb cu mama ta eventual 1 doctor...:*