| WTFuck a întrebat:

Buna TPU am o problema! Eu nu inteleg mate deloc deci la geometrie is varza nu stiu NIMIC si is in clasa a7-a si la ultimul test am luat 3... a aflat mama de el si s-a hotarat sa imi dea pregatire ook dar ma tot seaca la cap am mai facut pregatire si inainte nu e prima oara dar ma innebuneste frate nu ma lasa sa fac nimic decat mate mate mate (marti am TEZA) waay la algebra nu pot sa zic ca nu stiu nimic dar la algebra am luat 3 laughing) ptrka profu' a dat ex GRELE fratee frustrated va roog ce sa ii zic mamei astfel incat sa nu ma mai sece la cap, ca am sa fac exercitii dar nici chiar intruna. Ms muult FUNDA kiss >big grin

2 răspunsuri:
| WTFuck explică:

Da mersi... daar faza e ca mama vrea sa ajung la acest nivel...laughing) auzi cati ani ai?laughing)

| freakazoid a răspuns:

Pai faci si tu niste matematica sa ajungi pe la un 6-7. Si ii explici mamei tale ca atat te duce capul in stiintele exacte, si ca tu esti menita pentru altceva.