| PatryRox a întrebat:

Am o problema, in urma cu 1 an am fost cu un baiat si ne-am impacat si ne-am certat si ne-am despartit, dar problema e ca mie inca imi place de el, dar lui nici nu cred ca ii mai pasa de mine, iasa cu alte fete, sta cu altii si pe mine cand intru pe mess nici nu intra macar cu un salut, eu tot am incercat sa ii spun ca imi place de el dar si cand vorbesc cu el nu stiu ce sa il mai intreb sad

Răspuns Câştigător
| Tweetymrrr a răspuns:

Este clar ca tipul a pus punct relatiei voastre. Daca tu te-ai despartit de el totul are logica :s-a suparat si si-a dat seama ca tu vrei doar sa te joci cu el(nu ca asa ar fi, dar asa zic ei). Oricum uita-l si tu. Trateaza-l cu indiferenta. Daca inca te mai place sigur va mai vorbi cu tine, daca nu asta-i viata.Cati tipi care te merita mai mult sunt pe lumea asta.si tu te-ai oprit la el.

2 răspunsuri:
| PatryRox explică:

Ms :* aveti dreptate big grin

| MinoreBay a răspuns:

Fa-l sa vadace-a pierdut.iesi si tu cu alti baieti in fata lui fa-l gelos