| Publicitatee a întrebat:

Buna TPU am o problema.In vacanta de vara am fost la bunici la tara si am cunoscu un baiat care are 17 ani(si eu 14). Nu asta e problema.La tara ne deveam ca. m rar si el a vrut sa stea cu mine dar nu a mai apucat deoarece trebuia savin urgent in bucuresti.Ma ma. i sunat o saptamana si apoi s-a racit.Stie(cel putin asa cred)ca il plac, si el mi. a zis ca ma place si ca vrea sa fie cu mine.Problema e ca in vacanta de craciun o sa merg din nou la bunici numai ca el e din alt sat (sau cum se spune acolo). Am auzit de la prietena mea cea mai buna care nu ma.r minti cu nimic ca il cunoaste si ca este mai vagabont si ca ar fi dus niste fete la produs si chestii din astea(stiu sigur ca nu ma minte deoarece mi.au mai confirmat si alte persoane). Si daca ma voi duce la tara sigura ma va cauta la telefon deoarece nu i.am spus unde stau(mie.ra fricabig grin)si imi va propune sa ne vedem sa ***. El va veni cu un baiat cu o masina(si prietena mea mi. a spus sa nu ma duc nici macar cu ea deoarece asa ar mai fi dus 2 fete la produs. El mi. a spus ca nu e adevarat dar nu pot sa il cred pentru ca nu la. m vazut decat o data si nu stiu ce persoana este.Eu mi-am facut o parere despre el adica este influentat de anturanul lui sa fie rau. Ce sa fac daca voi merge la tara? sa ma intalnesc cu el(am uitat sa precizez vrea sa ne intalnim numai noapte)straight face? funditabatting eyelashesPS:cand vorbeam cu el la telef ma intreba daca sunt virgina daca vreau sa ma f*t cu el si din asteastraight face

2 răspunsuri:
| dorikut a răspuns:

Cel mai ar fi să îl eviți și să iei notițe pe viitor cum ca nu este în regulă să te întâlnești cu necunoscuți în locuri retrase sau întunecoase.

Ai grijă de tine! Bye Bye wave

| A_7901 a răspuns:

Doamne fereste! Iti mai pui problema daca sa te mai vezi sau nu cu el?! E mai mult decat dubios ca vrea sa va vedeti noaptea si ca te intreba asa ceva (din ce transpira de la bandele astea, pretul creste cand prostituata e virgina). Nu te apropia de persoane ciudate.