| ĐǿŁŁY a întrebat:

Am o problema...La scoala este un baiat care ma place.Si nu stiu cum sa scap de el. Un coleg de-al meu a spus lucruri urate despre mine[si care nu sunt adevarate], baiatul acela a inceput sa-l bata.
Si el acum spune ca ma iubeste si multe din astea.Nu stiu ce sa fac.Toti rad de mine laughing ca nu pot sa scap de el. E groaznic.Nu stiu ce sa fac sa nu-l ranesc[caci m-a "aparat" ca sa zic asa], dar nici nu vreau sa fiu iubita lui...crying
Ce sa fac?sad

3 răspunsuri:
| stefaniacristina77 a răspuns:

Hei Dollylove struck! Pai, incearca sa-i spui ca tu vreti sa fiti doar colegi si nimic mai mult. Ii multumesti pentru ca te-a parat si atata tot.Bafta!^^

| BeYourOwnMaster a răspuns:

Incerca sa vb ca el si sa ii explici ca sentimentele nu sunt reciproce. Daca nu intelege asa pur si simplu ignora-l si sigur se va plictisi sa umble dupa tine si sa mai si rada ceilalti de el.BAFTAhappy

| rechinosu a răspuns:

Buna, dupa mintea mea ca sa te desparti de cineva care nu-ti place trebuie s-a stai de vorba si sa-i spui adevarul chiar daca acesta doare pentru. el.