| niculetu a întrebat:

Am o problema m-am ales cu o pata din nastere pe burta, abdomen in partea dreapta, e destul de mare, m-am gandit sa imi fac un tatuaj sa o acopar cat de cat, am cautat pe net modele de tatuaje dar nu am prea gasit pentru zona unde vreau eu sa fac, daca stiti vreun site sau poze ceva mi-ar fi de mare ajutor.

E recomendabil sa fac in acea zona? peste acea pata? sau exista vreun pericol?

Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| alinutza96 a răspuns:

E ft periculos sa iti faci tatuajul acolo, cauta pe net si ai sa vezi ce vei pati, sfatul meu este sa nu-ti faci nici un tatuaj