| AndreeaSiAndra a întrebat:

Am o problema.Maine ma voi intalnii cu iubitul meu si cum ziua indragostitilor este chiar saptamana viitoare el deja m-a anuntat ca are cadou iar eu inca nu i-am luat nimic.Sunt in criza de timp si nu stiu ce sa fac, nu am nicio idee ce i-as putea cumpara.Niste propuneri va rog! P.S :Nu pot sa ii dau cadoul saptamana viitoare pentru ca m-as simtii prost.

2 răspunsuri:
| Lifeisinblackandwhite a răspuns:

Poti sa-i iei o canuta unde este imprimata o poza cu voi 2[este intre 20-50 lei],o pernuta in forma de inima pe care sa scrie ceva dragut,de dragoste, sau o poza cu voi doi, editata frumos, pusa intr-o rama cu inimioare, trandafiri etc... Sper ca te-am ajutat! Fundabatting eyelashes?

| bdsm1 a răspuns:

Sex.