| I3i2a a întrebat:

Ce cadou sa-i iau lu iubitul meu de ziua indragostitilor? N-am nicio idee. Cateva idei va rog frumos dau fundiza!

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

O perinita in forma de inima personalizata cu poza voastra

| lpavel a răspuns:

Observa c-am ce are nevoie... dar nu cumva sa-i scrii ceva ca te faci de ras! De ce : Ăndragostiti se scrie cu Î, adica indragostiti! Iar N-AM se scrie dezlegat! In ziua de azi nu se invata la scoala asa ceva! big grin Mai ai o greseala dar astea m-au deranjat mult, Sorry! happy

| MiruD a răspuns:

Un mic cadou prin care sa iti exprimi iubirea, nu? Si daca e tot dragobetele, eu as face comanda de un tort rosu in forma de inimiora...Ca doar e si ziua ta.nu? nu doar a lui. tongue

| georgeta27 a răspuns:

Poti sa ii cumperi un parfum, un ceas, un portofel, un pulover, tablouri sau alte obiecte de design interior deosebite sau create de tine; o diploma pentru cel mai bun iubit, o cana personalizata sau o rama foto in care sa atasezi o fotografie cu voi. sper ca te-am ajutat.

| Minaaa a răspuns:

Probabil o carte de gramatica laughing Ce crezi tu ca i s-ar potrivi, tu iti cunosti iubitul cel mai bine...