| DDeeaSmilee a întrebat:

Am o problema nasoala rau! Parintii mei sunt profesori si tot timpul se comporta foarte dur cu mine. Vor tot timpu ceva mai mult de la mine.Eu sunt o eleva buna (am 10 pe linie ), asta nu inseamna ca sunt nu stiu ce tocilara.Tot timpul vor ceva mai bun de la mine.Mama mea este diriginta mea(oriibil! ) si imi face viata un cosmar.Ma face de ras fata de colegii mei.Am unii colegi care vin la pregatire si ii spun mamei ca fac tot felul de lucruri rele (fumat, umblat aiurea, baut alcool) si mama ii crede.Va rog ce as putea sa fac in aceasta situatie! Sunt disperata am nevoie de ajutor! Dau si funda numai sa-mi dati un sfat! crying

Răspuns Câştigător
| loryys a răspuns:

Mai in pauza dale o mama de bataie buna ca sa-si tina gura.si dc te face de ras.e doar mama ta.in fine.fi si tu mai serioasa.nu stiu.n-am idee ce sa-ti zic dar situatia ta chiar este nasoala rrau de tot. daca vrei sa mai vorbin id meu este bella_deea23.macar un vot dami...sau funda ce vrei tu.te pup.

2 răspunsuri:
| Jigsaw a răspuns:

Nasoala situatia.

| JulietteJokes a răspuns:

Aici nu prea poti schimba multe discuta cu mama ta explica-i ce probleme ai si cat despre colegii tai mincinosi idem lory5 dale o bataie da buna sa nu mai spuna ce fac ei pe seama ta sau spune mamei tale daca tot e diriginta ca i-ai prin fumand sai band alcool si rezolvi