| AlexiaState1234 a întrebat:

laughing))) am o problema nustiu cum sa mi cer scuze fata de cineva. Eu cu iubitu meu vorbeam pe whatsapp, iar iubitul meu fiind pe telefonul lui taicasu la un moment dat l a luat somnu iar taicasu i a luat telefonu si a citit toata conversatia. Problema e ca conversatia era cam indecenta si tatal sau a zis ca nu vrea sa mai ma vada niciodata. Cum as putea sa mi cer scuze? Vreau o solutiee repede. Mi am scris si eu o notita lunga in care imi cer scuze dar parca nu e de ajuns. Mai vreau idei va roggg frumosss!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

L ai vorbit de rau pe taica su? sau maica sa?

altfel nu vad de ce sa iti ceri scuze

| Saskesai a răspuns:

Spune-i ca iti pare foarte rau si ca nu se va mai intampla ( si fa sa nu se mai intample) spune-i ca o sa fi mai atenta de acum inainte

| paezi a răspuns:

Exact! cu ce i-ai gresit lui sa-ti ceri scuze? Presupun ca nu aveti 10 ani sa mai vorbiti despre lego.