| snOoki a întrebat:

am o problema, parintzii nu'mi permit la diskoteca.am 14 anii...credeti ca e normal?=(

6 răspunsuri:
| Laura a răspuns:

Da, pentru că discotecile sunt de prost gust.

| PisicaRoz a răspuns:

Da e normal sa nu iti pemita esti prea mica sa mergi la discoteca(parerea mea)

| ignore a răspuns:

E normal sa nu iti permita mai astepta si tuh un an pana intri l liceu:X si o sa te duci atunci l muuuuuuuultehappy

| MrCaracter a răspuns:

Sa iti asculti parintii nu e un lucru rau, te protejeaza de '' tinerii inflacarati de aburii alcolului'' si care nu au nici un pic de sentiment atunci cand isi pun ceva in cap...deci se merita oare?
Nu se merita chiar deloc,nu poti sti cine iti poate strica ziua sau viata,tineretea precum si visurile iti pot fi spulberate prin nepasarea multor tineri care au simtit pe propria piele ca Romania e Tara Nesimtirii!
Stiu f bine ce vorbesc,e mai bine sa te distrezi cu amicii pe care ii cunosti, e bine sa te plimbi prin parc, e bine sa joci handball cu fetele.sa te plimbi cu bicicleta.sa pictezi in natura.
Idei sunt.iti trebuie un grup de prietene cu care sa te distrezi!
Fosta prietena mi a fost violata fiind la discoteca.a meritat?

| TeaTime a răspuns:

E normal ca nu

| FoxxyTt1408 a răspuns:

Este normal! Ai 14 ani :O...