| snOoki a întrebat:

am o prpblema, parintzii nu'mi permit la diskoteca.am 14 anii...credeti ca e normal?=(

4 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

---> Da, este normal! Esti inca prea mica pentru asa ceva + ca nici no sa-ti dea voie badigarzii de la discoteca sa intri deoarece esti minora!
---> Iar minorii nu au voie!
---> Doar adolescentii peste 18 ani au voie! :p

---> Cand o sa cresti, o sa poti sa mergi la discoteca cat vrei tu, dar inca nu esti destul de mare. (eu am doar 13 ani, deci nici eu n`am voie crying ).

---> Ma bucur ca te-am ajutat! puppy dog eyes

| Neimportant a răspuns:

Dacă părinţii tăi nu te lasă la discotecă este normal. Nu te duce, eşti destul de mică. lasă că după majorat o să poţi face ce vrei tu :p

| Silvya18 a răspuns:

Isi fac griji pentru tine. parintii mei au zis ca la 15 imi dau voie, acum am 14 sad

| crysuuu009 a răspuns:

laughinglaughing...e pentru binele tau scumpo.sa nu intri in anturajuri...kiss e normal big grin