| xOchelariCuInfraRosu a întrebat:

Am o problema. Prietena mea nu mai stie ca exist. Cand vine cealalta prietena a ei, sta numai cu ea si uita de mine si de ceilalti prieteni, uita chiar si de iubitul ei. Dar atunci cand prietena ei nu e prin preajma, e schimbata. E amuzanta, de treaba, prietenoasa si amabila. i-am zis de multe ori ca ma deranjeaza ca nu vorbeste deloc cu mine, si tot asa face, vorbeste 5 minute cu mine, pe urma sta numai cu ea. nu stiu ce sa fac! Daca ma cert cu ea, [ e diva cartierului ] le va spune tuturor sa nu vorbeasca cu mine. Si desigur, baietii vor face ce vrea ea fiind cea mai populara si atragatoare fata din cartier, si prietenele ei vor face la fel, ele fiind servitoarele ei rolling eyes. Sfaturi va rooog sad FUNDA + VOTURI

Răspuns Câştigător
| DdoarEuuu a răspuns:

Nu mai vb cu ia
Daca te suna nu ii mai raspune
si daca te intreaba ce ai ii zice ca te ai treaba te grabesti in alta parte
Sau daca zici ca uita si de prietenul ei stai mai mult tu cu el cu gasca lui nu fi timida vb ceva amuzant cu el ei din gasca lui si imprieteneste -te cu ei.
Si mie mi-s-a intamplat si acu nu prea mai vb asa cu ia si nu mai este ea sefa cartierului sa zic asa.
Daca vb cu prieteni ei si ii faci sa se simta bine adica zile o guma fa cate o farsa. nu-s ce sa iti zic acu.
da fi tu insati cu prieteni ei si ai sa vezi ca o sa vna ia dupa tine.

Mie asa misa intamplat.