| Ancagabriela23 a întrebat:

Buna TPU, am o problema sa zic asa am 17 ani, am 1, 53 si 50 de kg, faza e ca acum 2 ani aveam 54, 55 kg dar nu stiu de ce am slabit 5 kg. Oare o fi din cauza ca sufeream si plangeam in fiecare seara dupa un baiat? Acum in prezent am ajuns sa am 50 de kg si multa lume imi spune ca am mai slabit si nu prea imi place. Cum as putea sa recuperez kilogramele? DAU FUNDAA :***

2 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Mananca.

| Violleta2022 a răspuns:

Stai un pic, ca esti deja peste greutatea normala oricum, de ce te-ai mai ingrasa?
La 1.53m si doar 17 ani, ca feta ar trebui sa ai 43- maxim 45kg.