| Krosa a întrebat:

Buna TPU am o problema seara m-am dus pana la tata ca esa pe drum si vorbea la telefon si eu m-am dus la el pe langa mine cu bicicleta a trecut un baiat la m-a facut proasta eu i-am spus tampit cu voce tare tata mi-a dat usor peste cap iar atunci cand mi-a dat a trecut baiatul care il plac dar si el ma place deci ce ar fi crezut despre mine mai ma place, a ras?
Funda si voturi

7 răspunsuri:
| En3Rgi a răspuns:

Normal ca te place.Adica din motivu asta crezi ca un baiat nu te-ar mai placea?

| Sebastian1996 a răspuns:

Daca te place... te place asa cum esti.

| LittleLady a răspuns:

Sunt jenante momentele astea; stiu cum e.Cel mai bine ar fi sa-l intrebi chiar pe el.Nu cred ca n-o sa te mai placa doar pentru atat.Cel mai bine e ca in momente de genu' asta sa faci haz de necaz nu sa te apuci sa faci circ in mijlocul drumului, atunci chiar vei parea ciudata!laughing

| JustMe34 a răspuns:

Pai daca nu ti-a dat tare atunci n-ai de ce sa-ti faci griji.Probabil a fost amuzanta faza, tatal tau incercand sa te faca sa taci pentru a putea vb la telefon si baiatul vazandu-te..Eu zic ca n-a fost cine stie ce rau

| Krosa explică:

Dar la fiecare se intampla asta?

| Krosa explică:

Ok

| Ionela_Alice_1998 a răspuns:

Poate a ras dar asta nu il face sa nu te mai placa fi sigura ca si la el in familie se mai intampla din astea si ar trebui sa inteleaga depinde de cum a interpretat el gestul tatalui tau.