| Krosa a întrebat:

Buna TPU am o problema seara m-am dus pana la tata ca esa pe drum si vorbea la telefon si eu m-am dus la el pe langa mine cu bicicleta a trecut un baiat la m-a facut proasta eu i-am spus tampit cu voce tare tata mi-a dat usor peste cap iar atunci cand mi-a dat a trecut baiatul care il plac dar si el ma place deci ce ar fi crezut despre mine mai ma place, a ras?

Funda si voturi
Vreau multe raspunsuri de la baieti.

3 răspunsuri:
| Biancaalone a răspuns:

Poate ca da, poate ca nu?! Nimeni nu va sti decat el! Eu iti sugerez, bine daca nu te lasa picioarele sa te duci sa il intrebi! Nu e o crima, pur si simplu il intrebi:Hei, vream sa te intreb daca ai ras de mine atunci cand eram cu tata!? ..si problema e rezolvata! Crede-ma decat sa-ti faci idei si idei mai bine aflii adevarul de la sursa!
Fundita?! happy

| AleCSanDruCF a răspuns:

Pai daca te place nu cred ca a ras, totusi discutii si certuri intre parinti si copii sunt destul de frecvente, deci gandeste-te ca si el se poate sa fi patit asta, bine poate nu in public cum ti s-a intamplat tie. Oricum stai linistita!

Funda!? big grin

| AnaMariapet a răspuns:

Probabil a ras ca erai draguta in ipostaza aia.