| trocki1238238409238409 a întrebat:

Bună TPU! Am o problemă serioasă și am nevoie de ajutor. Sunt clasa a 12 a la liceu și pur și simplu, toti cei 4 ani, nu am reusit sa ma integrez cum ar trebui intr-unul din grupuletele din clasa. Ma inteleg cu toti in mare parte, dar cand e vorba de iesit sau chestii facute in comun, eu mereu raman pe dinafara. Ma simt mereu trist pentru asta și chiar nu știu ce ar trebui sa fac sa rezolv aceasta problema.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este mult prea tarziu sa mai poti face ceva, acum, cand urmeaza "marea despartire' si fiecare isi ia zborul in directia pe care si-o doreste.

Focuseaza-te pe carte, pe BAC si iti vei face prieteni noi la vara, dupa ce termini cu toate.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Acum termini. Nu mai ai nevoie de ei.

| BullseyeShot a răspuns:

Nu ai nevoie de acele "grupuri" oricum.