| madalinrazvan a întrebat:

Am o problema si sper sa o pot rezolva cu ajutorul vostru. Ma simt complet singur. Nu am pofta de mancare, n-am chef de nimic si de nimeni, mai ales de mine. Recent m-am certat cu cel mai bun prieten, parintii mei se cearta incontinuu, aveam si o prietena buna dar a inceput sa ma ia la mistolaughing) Gen eu imi faceam griji pentru ea, iar ea ma lua la misto. Sunt sufletist de fel. Lasand astea la o parte, ce pot sa fac sa-mi revin? Nu am pofta aia de viata. Am incercat fel si fel de chestii, degeaba. Toate cele bune!

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Metoda japoneză, dacă ești sănătos, altfel. Într-un weekend. 48 de ore, nu mănânci nimic și nu bei nici apă. Și stai liniștit.

Răspuns utilizator avertizat
| anonimus111111 a răspuns:

Fiecare persoana are perioade proaste, liniștește te și gândește pozitiv. Îți recomand să citești cărți de dezvoltare personala.

| dmcly29 a răspuns:

Vorbește cu cineva care te înțelege nu care te i-a l.a mișto. Gândește-te ca fiecare moment trebuie trăit la maxim.Iar despre părinții tăi, lasă-i să se certe le trece lor așa sunt toți părinți.Nu te mai stresa din cauza lor