| miutzatha a întrebat:

am o problema si vreau sa ma ajutati.
Un tip cu care fac naveta se uita insistent la mine de ceva timp si am decis sa vorbim, am discutat noi ceva timp si mi-a zis ca nu vrea o relatie serioasa, daca vreau sa fim "prieteni cu beneficii"..nu i-am zis nimic...de atunci se uita la mine de cate ori are ocazia, intoarce capul daca sunt in spatele lui.
De ce se comporta asa?
Si nu e singurul baiat care face asta.

3 răspunsuri:
| mat31new a răspuns:

Inseamna ca esti atractiva. sa ai grija cand esti in preajma la astfel de oameni, mai ales ca ti-a zis ca vrea sa fiti prieteni cu beneficii (sa faceti sex).

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

De regula acest comportament e caracteristic celor care au deja o relatie la care nu vor sa renunte, dar vor si un,, supliment,,. Relatia cu,, beneficii,, inseamna sex fara implicatii serioase, eventual o satisfacere reciproca, ori cand partea doritoare plateste ceva.Nu te complica, tipul nu e timid, stie ce vrea.

| CreațaMăăă a răspuns:

In cel mai rau caz vrea sa faceti... Sau poate e rusinos si nu zice ca ii place de tine