| samsung3050 a întrebat:

Am o problema. Sunt cam dependent de calculator si nu poate sa treaca nici o zi fara sa intru pe net. Aceasta problema se vede si in notele mele. Va rog sa-mi dati niste sfaturi ca sa nu mai fiu asa dependent. Va multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| mbzba a răspuns:

Nu ai ocupatie, asta e problema. Poti sa te inscrii la o sectie de volei, fotbal, sala, kickbox etc.Mai iesi pe afara cu prietenii, cauta prieteni noi, lucruri noi...

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai combina le si tu, intra pe net ca sa te documentezi pentru teme