| Delicutza a întrebat:

am o problema. vreau sa imi spuneti daca am procedat corect.m-am certat cu o colega de clasa.noi aveam sapte lectii iar eu trebuia sa merg la un curs adaugator si colega mea la fel merge acolo.eu trebuia sa fiu la curs cind incepea a 7 a lectie.un parinte de al meu a vorbit cu profesoara sa ma scuteasca de lectie, iar profa a fost de acord. apoi colega ma intreaba daca parintele meu a vorbit si din numele ei pentru a merge la curs.eu i-am zis ca nu iar ea s-a suarat.eu i-am spus ca parintii ei trebuie sa vorbeasca pentru ea.mi-a mai zis ca ea s-a purtat mereu frumos cu mine.da ce,eu nu ii sunt datoare, prietenii nu se cumpara cu obiecte.in orice caz, credeti ca am procedat bine neajutint-o?

1 răspuns:
| Dozaderas112 a răspuns:

Eu as zice sa iti ceri scuze pentru ca ai fost neglijent. Sper ca te-am ajutat