| AleAlbu a întrebat:

Am o problema! Vreau sa mi schimb fotografie de pe ecran pe telefon.In fine m-am dus am vrut s-o setez si imi apare ca am MEMORIE PLINA! Ce sa fac? funda!

Răspuns Câştigător
| 340kll a răspuns:

Frate pai probabil e full memoria telefonului. Pune poza de pe fundal mut-o in card si pune imaginea noua si va merge.Deci muta tot ce ai pe card apoi 100 % va merge sa o pui pe fundal

4 răspunsuri:
| GreenEyed a răspuns:

Trebuie sa stergi o poza sau o melodie care e in telefon salvata, nu pe card.

| 340kll a răspuns:

Sterge o poza mai veche sau trageti in pc si sterge din telefon si va merge

| AleAlbu explică (pentru 340kll):

Cred ca m-am exprimat gresit.deci eu am un card de meorie de 2 g.si mi-am pus o poza de ecran inainte sa mi iau cardul. apoi mi-am luat o poza(dupa ce am luat cardul) si am vrut sa o pun pe ecran dar scria memorie plina

| 340kll a răspuns (pentru AleAlbu):

Frate pai probabil e full memoria telefonului. Pune poza de pe fundal mut-o in card si pune imaginea noua si va merge.Deci muta tot ce ai pe card apoi 100 % va merge sa o pui pe fundal

| 340kll a răspuns:

Tot ce ai in memoria telefonului muta pe card