| laura23 a întrebat:

Nu pot sa sterg nici o imagine din telefon. Cand vreau sa le selectez pentru a le sterge ( marcati elementele ) imi spune ca nu se poate selecta.Iar cand vreau sa imi schimb imaginea de pe ecran imi apare memorie plina!
Ce as putea sa fac?

1 răspuns:
| pisicamoartarevine a răspuns:

Daca ai adroid, incearca sa mananci o felie de paine cu unt ca mie mi-a mers, insa daca ai Iphone, e cam nasol la ala doar la piata gasesti sa cumperi. Daca ai memoria plina totusi, eu stiu ce nu se poate rezolva decat daca te duci la apus in Bucegi, intr-o zi de iarna de preferabil pe 30 februarie si il cauti pe Jymmi, pustnicul care sta si pustieste muntele, ii dai 3 felii de paine si 4 de paine si-i spui ca vrei ceva, dupa el o sa te intrebe ce si tu ii mai dai 5 felii de paine si inca 2 si dupa el o sa-ti zica raspunsul