| Andrea53 a întrebat:

Am o probleme cu colegii din cls mai precis cu 3 baietii.
Nu ma lasa in pace! Deci sa va spun povestea:
Era marti si aveam sport, ne pus profu ma pe la sfarsitul orei sa alegam 20 de ture [Avem sala de sport]. Mai intaibaietii apoi fetele.
Dupa ce am alergat noi fetele eram moarte de oboseala!
Simteam ca nu mai pot sa stau in picioare...
Dupa ce sa sunat, eram afara cu o amica noi ne indreptam spre casele noastre. Iar in spatele nostru erau cei trei baieti si unul mi-a pus o piedica de era sa cad! M-am enervat atat de mult de l-am injurat [in mod normal eu nu il bagam in seama dar ma enervat rau].
Dupa aia cei trei sau asezat in pozitie de lupta si au inceput sa ne scuipe unul dupa altul!
Azi la scoala ma ameninta! iar eu l-am impins si nu mi-a facuut nimic!
Dupa scoala ma ignora...
Iar azi cand m`am dus in parc cu tata si cu soro`mea a venit si el acolo!
Si se holba la mine!
Am facut bine ca l-am injurat?
Crdeti ca o sa ma lase in pace?
Sau poate vreasa cred ca ma lasa in pace ca apoi sa ma prinda pe afara singura...
Funda!

Răspuns Câştigător
| Mădu_1945 a răspuns:

Hellau.Auzi da aia de du'te'n pe****a mati chiar n'au auzit?batting eyelashes
Intreabai ce vor de la tine ca asa no sa te mai lase deloc in pace.Intreabai frumos nu inteleg cu vorba buna, pac-pac doua si vad stelutele coloratelove strucklove struck sau punctu sensibil 2 si gata(totusi a 2 varianta nu te sfatuiesc asa de tare).
Hai succes!love struck si astept un raspuns de la tine cu ce-ai mai rezolvat
Pupici:*

9 răspunsuri:
| CannbalCorpse a răspuns:

O să te urmărească peste tot!
Apropo ce injurătură i-ai tras ca să ştiu cât de rea e situaţia

| Mădu_1945 a răspuns:

Multam!:X

| ROCKERforever14 a răspuns:

Ow e trist un sfat gasesteti ajutoare roagal pe cineva de preferat baiat mai zdravan sa mearga cu tine si cind el ataca baiatul tau sa il puna la punct bafta ok

| lore122 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa le spui parintilor tai sau profesorilor! chiar daca ii injuri tot o sa continue, mi s-a intamplat si mie o data.

| lore122 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa le spui parintilor tai sau profesorilor sau chiar directorului. Daca ii injuri nu rezolvi nimic, din contra tot mai rau o sa se enerveze.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine nu mai inguri cand cineva se ia de tine poti sa ii raspunzi in alte moduri

| irinutz a răspuns:

Si eu am avut aceeasi problema acum doi ani n clasa a 6a tot asa 2 baieti nu ma lasau in pace dar am inceput sa fiu ma de gasca sa imi fac prietei si de la alte clase iar apoi mau lasat in pace ba chiar suntem buni prieteni cu unul dintre ei am avut char si o relatie de 7 luni nu stiu poate te plece vreunul dintre ei

| Deddy23 a răspuns:

Draga Andrea, si eu am astfel de probleme cu baietii din cls, din pacate...Tu trebuie sa ii intrebi ce vor si sa le vb foarte forumos ca sa-i atingi la locul sensibilhappymie mi-a mers si nu mai am nici o treaba...Succes! funda?

| Deddy23 a răspuns:

Trebuie sa ii atingi la punctul sensibil si sa te faci interesata de unele discutii de ale lor...si eu am avut probleme