| LCD a întrebat:

Profu de sport, se da la noi straight face
(fetele din clasa, unele...)
Ce sa fac?

12 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Cred ca ar trebui sa ii spuneti sa se linisteasca. Daca nu face asta trebuie vorbit ori cu diriginta / dirigintele sa il atentioneze. La director trebuie mers in ultima instanta. Oricum nu trebuie sa ramana lucrurile asa.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Vorbiţi cu dirigintele şi respectiv cu directorul să facă ceva în privinţa asta.

| death a răspuns:

Eu m-aş duce la Inspectoratul Şcolar Judeţean cu jalba-n proţap, că-s pline şcolile de mârlani de genul ăsta şi ar trebui exterminaţi. Profesional, pe linie administrativă, bineînţeles.

| LCD explică:

Pai suntem, da, la liceu

| andreea7520 a răspuns:

Avem şi noi un prof de sport care se dă la toate elevele lui, se duce cu alea prin baie etc, le pune mâna pe fund, e un obsedat laughingnoroc că nu-l am pe el ca profesorbatting eyelashes

| NoName0011 a răspuns:

Un profesor cred ca tanara care are inclinati sexualelaughing, profesor curvar, spuneti in fata si gata daca sunteti la liceu sunteti mari aratati bine sau daca nu vorbiti cu directoarea/directoru sau diriginte/diriginta sau parintilaughing, daca continua tot asa, dar va si pipaie?laughing. Spuneti in fata si gata scurt si la subiect.

| MihaLoveYou a răspuns:

Si la noi se dadea profu de mate in clasa. 5-a pana cand l-a filmat un baiat si a aratat la diriginta sau la directoare, nu mai stiu sigur si apoi sa potolit big grin.

| Sara2 a răspuns:

E cumva profesorul pe nume Panca? si la noi se dadea cand eram in generala, mai era si mos

| Rezzo a răspuns:

Daca sunteti fete de liceu (clasa 11-a, 12-a) da si eu m-as datongue, dar daca nu sunteti inseamna ca saracu are o problema mentala si trebuie tratat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar daca sunteti la liceu nu trebuie sa se intample asa ceva

| faragriji a răspuns:

Foarte interesant. ideea e ca depinde si de varsta profului si de varsta ta. De ex. daca tu ai 14 ani si profu are 30. e grav.
Ori e pedofil ori e prost.
Probabil ca ar trebui sa ii spui dirigintei sau parintilor tai.

| andra.bull a răspuns:

Si al nostru'.