| deeaa747 a întrebat:

Buna TPU :* :* Am o relatie de aproape 3 ani :X :X :X Totul merge ok :X :X :X Vreau cateva idei in legatura cu cadourile..de ziua de nastere a prietenului meu, de Craciun si de ziua numelui big grin big grin Toate acestea luna viitoare. Pana acum i-am luat seturi de parfum, haine, maimutoaie, un tablou cu poza noastra si o bratara de argint. Acum am ramas in pana de idei. Nu este genul care sa poarte ceasuri sau lanturi. Mai am putin timp si trebuie sa merg la shopping happy Va rog sa-mi dati cateva idei happyhappy Multumesc :*:*
Fundita :* :*

1 răspuns:
| Duduman1996 a răspuns:

Cred ca mai dragut ar fi sa-i faci un bilet de dragoste pe care il lasi la vedere, dimineata. Sau o plimbare cu prietenii... Cred ca mai mult conteaza gestul. Oricum, bafta!☺?