| Respect4Parazzzitzi a întrebat:

Buna TPU am o supeer mega problema la pc. De fiecare data cand deschid orice item folder... nu conteaza, mi se deschide o fereastra si imi cere sa deschid fisierul cu un anumit program si sant o gramada de programe deci CE FAC? sa nu-mi mai apara chestia asta P.S. Am Windows7 de exemplu am un Metin2 si nu stiu ce program sa aleg crying crying

Răspuns Câştigător
| AnabelleKr a răspuns:

Da-i click dreapta si alege explore. Deci nu mai da dublu click sa intrii in folder, ci da click dreapta si alegi explore. Bafta!