| InF3CT a întrebat:

Salut.nu stiu ce am facut la calculator si acum fiecare folder se deschide in propria sa fereastra...cum fac sa se deschida toate folderele care le deschid in aceeasi fereastra?

9 răspunsuri:
| TaKeNN a răspuns:

Reinstaleaza/updateaza driver-ul de mouse si o sa iti mearga, am patit-o si eu, am facut update la mai multe drivere si a mers! Funda?

| InF3CT explică (pentru TaKeNN):

Pai si cum fac asta?

| TaKeNN a răspuns (pentru InF3CT):

Cu programul DriverMax, SlimDrivers.

| horia2012 a răspuns:

Du-te in MyComputer-Control Panel-Folder Option-General si bifeaza "open each folrder in the same windows"

| Leatherleader a răspuns:

Intra in my computer>control panel> folder options>view> si debifeaza casuta cu launch folder windows in a separate process.

| Spaz472 a răspuns:

Lmfao nu e de la driver laughing, intra in my computer>control panel> folder options>view si debifeaza launch folder windows in separate process.

| InF3CT explică (pentru Spaz472):

Nu merge nici asa.

| Spaz472 a răspuns (pentru InF3CT):

Intra tot aici my computer>control panel> folder options>view si da restore defaults apoi apply si ok.

| Spaz472 a răspuns (pentru Spaz472):

Verifica si daca aici my computer>control panel> folder options este bifat "open each folder in the same window"