| Gabi2865 a întrebat:

Buna TPU.Am o tableta cu ecran spart si toch-ul nu functioneaza in partea de jos.Problema este ca am model si ca nu il pot desena sa o deblochez.Ma poate ajuta cineva cumva? Pot sa partajez ecranul fara sa ii fac ceva tabletei? Mentionez ca e E-Boda si mi se pare ca avea ceva in meniu cu partajare ecrane

1 răspuns:
| Byuska a răspuns:

Incearca sa ii dai resetare din fabrica apasand butonul de inchidere si cel de volum iar daca are un buton de acasa (sper ca intelegi), le apesi pe toate 3...doar ca ai sa pierzi tot ce ai salvat in tableta