| maditzu339 a întrebat:

am piciorul subtire... ce pot sa fac sa fac piciorul mai gros?

mananc destul de mult ma ingras dar fara picioare...sala ma poate ajuta? alte variante mai stiti/?

1 răspuns:
| nicoleee30 a răspuns:

Poi alergatul,bicicleta, adica exercitile cardio in general pun in miscare tot corpul inclusiv picioarele, alea find cele mai folosite in genu asta de exercitii.Cred ca ar trebui sa le incerci.Sau daca vrei sa dai banii la sala banda de alergat si bicicletele trebuie sa fie cele mai bune prietene ale tale happy Succes si sper ca ti-am fost de ajutor big grin