| UserFaraNumelmao a întrebat:

Salut TPU, am 18 ani si am si o iubita de aceeasi seama cu mine, totusi ma deranjeaza un lucru, imi tot povesteste despre cum colegii ei obisnuiau sa ii dea palme peste fund, sau cum i-a pipait unul sanu, i-am spus deja de 6 ori ca ma deranjeaza subiectul, dar ea o tot face si singura ei scuza e ca uita, ce sa fac? O iubesc, dau fundă

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca trebuie sa insiste sis a-i palmuiasca, sut in boase, sau chiar zgarait pe ochi, ca sa vada aia ca riposteaza, nu sa stea ca proasta la pipait, fara sa faca nimic.
Am fost toata viata mea o slabanoaga si evident ca nu m-am putut pune cu nici un baiat, dar am trecut si eu prin asemenea comportamente badaranesti cad eram prin treapta 1, zgaraing cu unghiile pe fata pe toti care au indraznit sa ma atinga, dupa ce au patit-o odata sau de 2 ori, care nu a mai indraznit nimeni sa puna mana pe mine.

13 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Daca nu inceteaza, apuca-te sa-i povestesti si tu despre foste iubite si ce faceai cu ele... daca nu au existat, inventeaza.

| RAY a răspuns:

Fata vrea un badboy, unul mai cu tupeu, periculos

| UserFaraNumelmao explică (pentru RAY):

Am tupeu, fac sala chiar, imi vin nervii si pe ea si pe aia care au atinso când aud subiectul, nu o înțeleg

| Violleta2022 a răspuns:

Ii spui in fata ca te deranjeaza acest subiect si ca ar putea sa le traga palme peste ochi, daca o deranjeaza comportamentul acelor mitocani.

| UserFaraNumelmao explică (pentru Violleta2022):

I-am spus sa le traga una si de din inainte, dar zice ea ca degeaba ca ei is mai puternici decat ea, dar eu zic ca nu contează. trebuie sa le arate ca nu e bine ce fac ei, nici sa ii spună dirigintei/directorului nu s-a chinuit

| Violleta2022 a răspuns (pentru UserFaraNumelmao):

Bineinteles ca trebuie sa insiste sis a-i palmuiasca, sut in boase, sau chiar zgarait pe ochi, ca sa vada aia ca riposteaza, nu sa stea ca proasta la pipait, fara sa faca nimic.
Am fost toata viata mea o slabanoaga si evident ca nu m-am putut pune cu nici un baiat, dar am trecut si eu prin asemenea comportamente badaranesti cad eram prin treapta 1, zgaraing cu unghiile pe fata pe toti care au indraznit sa ma atinga, dupa ce au patit-o odata sau de 2 ori, care nu a mai indraznit nimeni sa puna mana pe mine.

Răspuns utilizator avertizat
| Niciunnumedeutilizator a răspuns:

Te înțeleg într-un fel, și pe mine m-ar deranja subiectul.
Încearcă să vezi de ce vorbește despre asta? Mă gândesc că poate vrea un sfat, vreo mângâiere din partea ta. Altceva nu-mi închipui. Doar n-o să vii la școala ei să-i bați pe ăia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrea să se laude. Se simte mândră că și-au mai pus și alții labele pe ea.

| UserFaraNumelmao explică (pentru anonim_4396):

Nu e un motiv de lauda din păcate

| vasile2222 a răspuns:

Ce anume te deranjeaza? Ca au mai pus si altii mana pe ea?

| UserFaraNumelmao explică (pentru vasile2222):

Nu, ma deranjeaza ca tot aduce vorba de asta ca si cum e ceva normal

| vasile2222 a răspuns (pentru UserFaraNumelmao):

Poate vrea sa pui mana mai mult pe ea --- pe fund, pe sani etc. happy

| Chadchad a răspuns:

Salut frate. Gandeste-te ca lucrurile astea ti le povesteste ca sa se descarce. Intr-adevar ce se intampla nu este deloc normal dar tu trebuie sa ii oferi un sentiment de siguranta (nu trebuie sa te bati cu ei sau ceva dar sa stai sa o asculti macar si sa ii zici ca ii intelegi problemele). Trebuie sa o sustii pana la urma cu tine sta nu cu altii hai salut