| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.

Am sa trec la subiect mi-a venit menstruatia de 4 ori intr-o luna. Apoi am plecat in Italia si acolo mi-a venit iar deci a fost de 2 ori acasa si odata in Italia apoi cand m`am intors la 5 zile mi-a venit iar, deci de 4 ori si pot sa spun c nu ma tine 3-4 zile ma tine 1 saptamanasad, o sa merg la control dar dupa voi ce as putea avea? Fetelor vi s-a intamplat vreodata? Multumesc frumos pentru timpul acordatsad

2 răspunsuri:
| ScapaMaDeEa a răspuns:

Buna! Mie mi s-a intamplat o data sa-mi vina la inceputul si la sfarsitul lunii. Dar nu de 4 ori! Nu stiu ce ar putea fi, insa eu zic sa nu-ti fie frica si sa te duci la control, trebuie sa te tratezi, decat sa te sti nesanatoasa...sad. Ma gandesc ca a fost o dereglare, sau poate a fost aceeasi menstruatie dar cu repaus, nu stiu. Ginecologul stie cel mai bine! kiss Nu fi panicata, se rezolva! kiss Multa sanatate iti doresc! happy

| Neamtu_Lavinia_1997 a răspuns:

Nu,nu mi s-a intamplat niciodata.dar daca iti vine de 4 ori intr-o lunasi te tine cate o saptamana inseamna ca te-a tinut toata lunasad