| AndreeaDAADA a întrebat:

^.^
Am sa va pun si eu cateva intrebari si cele mai bune raspunsuri(cele care imi plac mie) vor primi fundita!
1-Cum as putea sa fac sa treaca timpul mai repede? vreau sa inceapa scoala m-am plictisit acasa!
2-Voi ce va luati de imbracat pentru scoala?
3-Ce veti avea in ghiozdan in afara de carti ciate mancare apa?
Nu uittati dau funditaaa:*

3 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Incearca sa-ti gasesti un hobby carepoate, cine stie, se va transforma in ceva full time in timp. Depinde totul de veleitatiile tale, artistice, sportive, bazate pe stiinte exacte etc etc. Timpul va zbura mult mai repede apoi. Cat despre outfit, poarte ce crezi tu ca te reprezinta mai bine. Nu lasa pe nimeni sa te influenteze, tu trebuie sa stii mai bine. Cat despre ghiozdan, cand eram eu in liceu mergeam la scoala doar cu telefonul si un pix in buzunar, dar nu te lua dupa minebig grin, Poti pune in ghiozdan ceva ce crezi tu ca iti aduce noroc, de exemplu.

| Youcandoit a răspuns:

1 distraza-te
2 nu multe doar ce imi lipseste
3 telefonulhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citeste o carte sau mai multe.