| Victorita15 a întrebat:

Buna TPU*) Am si eu citeva intrebari. Situatia mea e cam complicata. M-am indragostit intr-un baiat. E colegul meu de clasa. Stau cu el intr-o banca la scoala. De mult nu m-am indragostit, dar de data asta vorbesc serios caci sentimentele sunt foarte puternice. Chestia e ca..Are prietena! Sunt impreuna de cam 3 saptamini. Iubita lui e colega noastra de clasa. Am senzatia ca imi face semne de atentie. Deci azi, spre exemplu eram cam trista. El incerca sa ma inveseleasca, imi zimbea, imi spunea bancuri, incerca sa-mi cinte un cintec copilaresc! Dar in orice zi, ne zimbim unul altuia si ne uitam deseori unul in ochii celuilalt. Nu stiu ce sa fac! Sa-i spun ca il iubesc sau nu? Nu vreau sa profite de mine, deatita nu as prea vrea sa-i spun. Dar pe de alta parte, din cite am auzit de la fete, se intilneste des cu prietena lui. Am auzit ca o imbratiseaza deseori, ca o saruta pe obraz(((( NU STIU CE SA FAC! Cind imi zimbeste, glumeste cu mine incearca sa flirteze si imi face semne de atentie? VA ROG FOARTE MULT, RASPUNDETI-MI CA SA STIU CE SA FAC. Mai am o intrebare. M-am inregistrat nu demult pe acest site, ce sa fac ca sa acord funde? Mersi anticipat. Va rog, am nevoie de cit mai multe argumente si sugestii in situatia cu baiatul de care-mi place!

Răspuns Câştigător
| andreea91_7393 a răspuns:

Buna! nu o sa iti dau un sfat,dar o sa iti spun parerea mea. Daca as fi in locul tau eu nu i-as spune ca il plac, mai ales ca are iubita si e cu vio in clasa! eu nu as vrea sa apara discutii din vina mea, si sa par o bagacioasa! Valeria, eu zic sa stai un pic in locul tau, si atunci cand se desparte de actuala,(caci o sa se desparta crede-ma)tu ii dai semne ca il placi! ..nu au intrat zilele in sac..si merita sa mai astepti un pic inainte sa te bagi in relatia lor! cam atat!happy..si,in legatura cu funda..nu stiu big grin.multa bafta! pupic

| Victorita15 explică (pentru andreea91_7393):

Mersi mult!

| andreea91_7393 a răspuns (pentru Victorita15):

Cu placere!:*

6 răspunsuri:
| ionutaby a răspuns:

Pentru a-ti raspunde la intrebare vreau si eu sa imi spui cati ani ai, si de unde esti (nu pentru prostii sau alte chestii). Spune-mi intr-un mesaj privathappy

| Victorita15 explică (pentru ionutaby):

Ma numes Valeria si sunt din Moldova.Raspunde-mi te rog la intrebare!

| ionutaby a răspuns:

Andreea ti-a raspuns perfect + tu continua sa vorbesti cu el, sa-i dai atentie...probabil o sa te alegi cu un prieten foarte bunhappy va veni vremea si unui iubitwinking multa bafta!

| Victorita15 explică (pentru ionutaby):

Mersi mult pentru parere! Asa voi face).