| soseta a întrebat:

am si eu nevoie de ajutor. Intru in cs scriu in consola serverul se incarca jumate apoi de odata imi iese din joc si imi spune fatal error file read failure! si sunetu ala naspha. ma puteti ajuta? ce sa ii fac? tin sa mentionez ca l-am dezinstalat si instalat si tot nu merge...si am jucat si eu doar o data cu cod si ma-u prinsbig grin

5 răspunsuri:
| sabatuzs a răspuns:

Reinstal CS big grin

| TreiSurori a răspuns:

Poate te inveti minte sa nu mai joci cu cod-uri.
Si mie imi da la fel dupa ce mi-a dat un tampit destroy din 'greseala' happy.
Pana la urma ai rezolvat?

| Albert_Stoica_1990 a răspuns (pentru TreiSurori):

Uh ai rezolvat ca si uh te plangeai crying laughing

| TreiSurori a răspuns (pentru Albert_Stoica_1990):

Eu am rezolvat - mi am luat steam si merge perfect.
daca vrei valve (non steam) atunci descarca-l dupa net de la freakz

| Albert_Stoica_1990 a răspuns:

Mda eu eram admin pe svr acela si i-am zis daca pot schimba mapa si nu stiu ce mi-a dat... si zicea cl_upgrade 2000000000. Oare ce tr sa fac cryingcrying