| Copiluan0nim a întrebat:

Buna TPU.Am si eu nevoie de niste sfaturi btw.Imi place de un baiat de la scoala si nu stiu cum sa fac sa ma aprobpii de el adica nici n suntem prieteni nici macar nu ne salutam si as vrea sa i atrag atentia si mai e faza ca toate fetele mor dupa el. Sfaturi puppy dog eyes (il plac maxim).

Răspuns Câştigător
| anonimussssssss a răspuns:

Eu zic asa.intr-o zi fi mai neatenta si intra in el.privestel in ochi cateva secunde si pleaca.sa vezi ca din acea zi o sa va salutati si o sa va zambitzi. dupa aia bagate in vorba cu el. cerei un nr de tel ceva.si nul fa sa creada ca esti moarta dupa el.fal sa creada ca esti mai speciala decat celelalte fete care stau dupa el.bafta

2 răspunsuri:
| xMary a răspuns:

Cere-i id-ul, vorbeste cu el.[si eu sunt in aceiasi situatiesad ]. Incearca sa te imprietenesti cu el.happy

| Copiluan0nim explică:

Am id ul lui...Dar nu prea pot sa ma bag in seama cu el.si sa o fac pe neatenta e ceva day dreaming.dar am inceput sa stau cu el happysi imi zambeste happy