| TPUuser199 a întrebat:

Am si eu nevoie de niste sugestii, in legatura cu urmatorul lucru: am un proiect, si trebuie sa fac reclama la Carrefour. Idei pe care le pot scrie in proiect? Sau mijloace prin care as putea sa fac reclama? Dau funda.

5 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Ai putea sa personalizezi ceva gen un tricou/geaca pe care sa scrie ceva gen I love Carrefour, ceva asemanator.

Răspuns utilizator avertizat
| QnRavena a răspuns:

Poti sa faci un poster, cu imagini si in primul rand sa aiba emblema. Poti scrie rime, slogane. Daca vrei " Carrefour pentru mine, pentru tine, pentru orisicine!" - este o ideewinking

| QnRavena a răspuns:

Pune poze si am si o idee: " Carrefour pentru mine, pentru tine, pentru orisicine!" Sau poti sa scrii sloganul " Pentru o viata mai buna."