| MestecGuma a întrebat:

Buna TPU am si eu niste intrebari legate despre blog [ blogger ]

1. Blogu meu e http://adevarateleculori.blogspot.com si. in partea dreapta imi apare descrierea mea. si as prefera ori sa nu mai apara deloc ori sa apara altundeva.

2. Am vazut ca la alte bloguri. au altfel cursoul de la mouse..cum il fac nu stiu.

3. Tot la alte bloguri am vazut ca are sus niste. dreptunghiuri sa le zic asa:)) si. scrie de ex. POEZII si atunci cand se duce cu cursoul pe el [ fara sa dea click ] ii apar toate poeziile scrise de aceea persoana. am incercat si eu sa fac chestia aia da nu`mi iese.

4. Cum pot sterge numele blogului. deoarece am scris numele blogului pe fond

funda

Răspuns Câştigător
| Angelofdarkness862 a răspuns:

1. du-te la aspect si da editare about me sau despre mine si da stergere
2 scrie pe google mouse cursors for blogger si copie html-ul si apoi urmeaza pasii de de pe site-ul acela
3 creaza o pagina la pagini tot pe alcolo in stanga
4 nu merge din cate stiu eu

http://worldin3dpictures.blogspot.ro/ si asta http://a-moment-of-fun.tumblr.com/ sunt blogurile mele

| MestecGuma explică (pentru Angelofdarkness862):

Cum ai facut. Flipcard. si celelalte laughing ma chinui creca de vreo 5 luni rolling on the floor

| Angelofdarkness862 a răspuns (pentru MestecGuma):

Da un id si iti explic

| MestecGuma explică (pentru Angelofdarkness862):

Uite ia id asta e de la o pagina de fb si iti dau acolo id meu curvo. dispari

| Angelofdarkness862 a răspuns (pentru MestecGuma):

Aaaaaaa...ok

| MestecGuma explică (pentru Angelofdarkness862):

L'ai luat?

| Angelofdarkness862 a răspuns (pentru MestecGuma):

Aha

| MestecGuma explică (pentru Angelofdarkness862):

Nu imi aparelaughing