| alexandraale2222 a întrebat:

am si eu o dilema... Astept raspunsuri. Bun sunt la liceu imi place un baiat cu un an mai mare, faza e ca se uita la mine imi zambeste dar nu stiu daca ma place nu stiu cum sa il abordez sa vorbesc cu el. astept raspunsuri. FUNDA

Răspuns Câştigător
| ffkldmlasbvn a răspuns:

Ar trebui sa astepti sa faca el primul pas daca tot te place.batting eyelashes Asteapta.

3 răspunsuri:
| motan444 a răspuns:

Ia facebook bagate in seama cu el happy

| BlackRockGirl a răspuns:

Ai putea incepe spunandu-i "buna!", iar daca te place o sa inceapa el sa vorbeasca cu tine!winking